OVHcloud Community

Welcome to your community space. Ask questions, search for information, post content, and interact with other OVHcloud Community members.

Skrzynka wysyła ale nie odbiera maili

Tło:
Aktualnie jestem właścicielem 4 domen. Kiedy kupowałam pierwszą z nich (nazwijmy ją umownie abc), w marcu tego roku, przypisałam do niej płatny hosting z 10 kontami e-mail w pakiecie.
Ostatnią z domen (nazwijmy ją xyz) kupiłam w czerwcu.

Z racji, że miałam już opłacony hosting, nie kupowałam nowego, tylko przypisałam ją do tego istniejącego. Dziś, do domeny xyz chciałam założyć konto mailowe.
Przekopałam pół internetu w poszukiwaniu informacji o tym jak “przekazać pakiet kont mailowych” z domeny abc do xyz. Niestety nie znalazłam odpowiedzi. Dlatego zamówiłam kolejny, darmowy hosting z 1 darmowym kontem e-mail do domeny xyz.
Mam więc teraz przypisane 2 hostingi do domeny xyz . Z tego pierwszego- płatnego- korzystam do obsługi strony, a drugi jest przypisany do skrzynki mailowej. I z tego pewnie bierze się mój problem.

Problem
Skrzynka która jest założona w domenie xyz wysyła maile ale ich nie odbiera.
Wyrzuca komunikat "Twoja wiadomość nie została dostarczona na adres: kontakt@xyz.pl, ponieważ serwer zdalny jest nieprawidłowo skonfigurowany. Więcej informacji znajdziesz w szczegółach technicznych poniżej."
Odpowiedź otrzymana z serwera zdalnego:
554 5.7.1 kontakt@xyz.pl: Relay access denied

Żadnych haseł ani ustawień nie zmieniałam. Wszystko jest tak jak się to “fabrycznie” ustawiło.
Jak i gdzie to wszystko pozmieniać, żeby działało?